Kaip užsakyti prekes.

Šiais žingsniais vadovaujantis, lengvai atliksite prekių užsakymą el. parduotuvėje www.kurybai.lt .

DĖMESIO!!! PRIEŠ PIRKDAMI MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE ĮSIDĖMĖKITE, UŽSAKYMO MINIMUMAS YRA - 5 EUR.

  1.        Išsirinkite prekę, kurią norite įsigyti. Nurodykite kiekį ir įsidėkite į prekių krepšelį, paspausdami mygtuką „Į krepšelį“.
  1.        Dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Krepšelis“ ir savo prekių krepšelį galėsite koreguoti, atšaukti užsakymą arba pirkti.
  1.        Peržiūrėkite savo užsakymą
  1.        Jūs turite prisijungti prie el. parduotuvės kurybai.lt sistemos (jei jau pirkote anksčiau ir esate registruotas vartotojas) arba užsiregistruoti kaip naujas vartotojas (jei perkate pirmą kartą). Registruojantis įrašykite prašomą informaciją: vardą, pavardę, adresą, pristatymo adresą, telefoną, el. paštą ir kitus duomenis, kurie gali būti svarbūs pristatant užsakytas prekes. Garantuojame, kad Jūsų pateikti duomenys nebus perduodami tretiesiems asmenims. Spauskite „Išsaugoti“ (naujiems vartotojams), arba “Prisijungti” (seniems vartotojams).  Pirkti galima ir be registracijos!
  1.        Pasirinkite pristatymo būdą.
  1.        Patvirtinkite, kad sutinkate su paslaugų teikimo sąlygomis.
  1.        Pasirinkite apmokėjimo būdą ir patvirtinkite užsakymą. Užsakymo informacija Jums bus išsiųsta elektroniniu paštu. Tą pačią informaciją galite rasti ir prisijungę prie savo paskyros. Visą savo užsakymų istorija ir kitus duomenis, rasite prisijungę prie parduotuvės, skyrelyje “Mano paskyra” iš dešinės pusės.
  1.        Apie gautą ir patvirtintą, vykdomą ir išsiųstą Jūsų užsakymą mes nedelsiant informuosime Jus elektronine žinute Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Jeigu negaunate pirmojo laiško, patikrinkite ar blokuotas pašto serverių “šiukšlių” filtrų laiškas nepateko į „šiukšlyną“.

Jeigu mūsų laiško nebus ir „šiukšlyne“, susisiekite su mumis skiltyje “Kontaktai” esančios formos pagalba, arba rašydami el. paštu kūrybai.lt@gmail.com 

  1.        Užsakymą turite apmokėti per 2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Nesumokėjus nustatytu laiku, rezervacija bus atšaukta, o užsakymas anuliuotas.

    10.   Gavę užsakymo apmokėjimą prekes išsiųsime per 3 - 5 darbo dienas. Į savo el. pašto        dėžutę gausite laišką, kad „Jūsų užsakymas buvo išsiųstas“. Peržiūrėti užsakymo informaciją ir atsispausdinti sąskaitą galėsite prisijungę prie savo paskyros skyrelyje „Mano užsakymai”

    11. Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad prekę rinktumėtės remiantis ne tik prekės nuotrauka, bet ir pateikiama tekstine informacija. Kai kurios prekės parduodamos vienetais, poromis, kitos pakuotėmis, komplektais.

    12. Primename, kad prekės spalvinė gama ir/arba raštai, gali skirtis realybėje dėl Jūsų monitoriaus nustatymų.

    13. Dėmesio! Užsakymai pradedami vykdyti tik gavus apmokėjimą.

Malonių Jums apsipirkimų www.kurybai.lt parduotuvėje! Ačiū, kad užsukote!