Sveiki! Malonu matyti Jus, www.kurybai.lt svetainėje! :)

Kūrybai.lt tai viskas ko reikia papuošalų gamybai. Mes esame kūrybingų žmonių komanda, kuri pasiruošusi atverti Jums duris į nuostabų kūrybos, fantazijų ir meilės papuošalams pasaulį. Turime originalių idėjų ir minčių, mes žinome kaip turi atrodyti nepriekaištingas rankų darbo kūrinys. Viskas prasideda nuo kokybiškų įrankių, puikios kokybės žaliavos, įdomaus sumanymo ir be abejo geros nuotaikos!

 

Mūsų el. parduotuvėje rasite daugybę priedų papuošalams kurti: karoliukus, pusbrangius akmenis, kristalus, kriaukles, perlus, detales, vielutes ir t.t. Mūsų parduotuvė žada plėstis, todėl ateityje čia galėsite įsigyti dar daugiau priedų daugybei kitų originalių rankdarbių gamybai.

 

Svetainėje skelbsime rankdarbių gamybos pamokėles ir idėjas, kad galėtumėte išmokti kažką naujo ir pasisemti įkvėpimo, todėl užsukite dažniau į skyrelį “Pamokos” esantį Meniu kairėje svetainės pusėje.

 

Kūrybai.lt siunčia prekes Lietuvoje ir į užsienio šalis, plačiau apie tai skaitykite skyriuje “Pristatymas ir grąžinimai“.

 

Dėmesio visas mūsų prekes įsigyti galima tik el. parduotuvėje  www.kurybai.lt !

 

Siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius, todėl stengsimės atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, kruopščiai ir dėmesingai rinkti užsakymus, pristatyti prekes laiku, atsižvelgti į Jūsų pageidavimus.

 

Mums svarbi Jūsų nuomonė ir norai, tad jeigu turite pastabų, pasiūlymų, būtinai kreipkitės ir mes atsakysime į Jūsų klausimus.

 

Mūsų tikslas – kokybiška prekė, laimingas pirkėjas, originali įgyvendinta Jūsų idėja!

Kurybai.lt - Natūralūs akmenys, vėrimo detalės, įrankiai rankdarbių kūrybai.

Puikios nuotaikos ir nesenkančio įkvėpimo!

Pardavimų veikla vykdoma pagal LR įstatymus.

Pardavėjo Rekvizitai:

Emilija Čereškevičienė

Ind.Veiklos Nr. 684563

kurybai.lt@gmail.com

Sąskaitos nr. AB SEB banke: LT37 7044 0600 0801 0468

Tel.: 8 686 44827.

Jūsų Kūrybai.lt :)